Wodzisław Śląski
ul. Młodzieżowa 295c

Pszów
ul. Traugutta 109

O firmě

Firma P.T.H.U Matuszek byla založena v roce 1989. Předmětem činnosti naší firmy je výroba a komplexní dodávka nejkvalitnějších stavebních materiálů a doplňků používaných ve stavebnictví.

V současné době zaměstnáváme kvalifikovaný personál, který se věnuje spolupráci s každým klientem. Nabízíme přes desítku tisíc výrobků, disponujeme skladem stavebních materiálů a moderním závodem na výrobu betonu a základových tvárnic.

Kromě dodávek betonu, cihel, stavebních materiálů a doplňků poskytuje naše firma také široce pojaté přepravní služby s využitím specializované techniky. V současné době disponujeme vlastní dopravní základnou, která komplexně zásobuje také stavby realizované investory.

Beton v různém sortimentu a s různými doplňky a zušlechťovacími přísadami, stejně jako betonové základové tvárnice patří k více než desetileté tradici naší firmy.

Naše firma disponuje také moderní laboratoří kontroly betonu, díky které je kvalita betonu a betonových výrobků na nejvyšší úrovni.

Vedeni dobrem potenciálních příjemců klademe velký důraz na vysoký standard služeb. Vždy se snažíme vyjít vstříc individuálním potřebám našich klientů.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!